Menu

    

O firmie

Produkty

- Okna, drzwi i płyty
  wiórowe klejone
- Powlekanie wąskich
  płaszczyzn
- Krawędzie profilowane
- Produkcja i zakładanie 
  papieru
- Klejenie montażowe
- Profile okładzin
- Technologia prasy form 3d
- Piany
- Masy
- Inne środki
- Nowe produkty

Nowości

Zamówienia

Kontakt

szukaj w serwisie

 

Piany

 


SUPRAFOAM DZ 535

właściwości: Wolna od gazów wytłaczających, Dwukomponentowy piana poliuretanowa o bardzo krótkim czasie twardnienia ( 3-5min); pozbawiona formaldehydu, PCB oraz szkodliwych gazów FCKW; stosowanie piany eliminuje potrzebę uprzedniego nawilżania muru oraz gwarantuje brak zjawiska powtórnego spieniania.

zastosowanie: Do montażu ościeżnic drzwiowych, izolowania okien a także różnego rodzaju prac montażowych i uszczelniających. 

TURENSCHAUM 537.5

właściwości: Dwukomponentowa pianka poliuretanowa w puszce aerozolowej; charakteryzuje się relatywnie krótkim czasem twardnienia ( po 15 min odcinanie naddatków, po 120 min – utwardzona w całej swej strukturze bez względu na grubość położonej warstwy; stosowana bez uprzedniego zraszania muru wodą, gwarantuje także zjawisk wtórnego rozprężania.

zastosownie: Montowanie ościeżnic drzwiowych, uszczelnianie fug łączeniowych przy oknach oraz skrzyniach okiennic, a także wypełnianie małych zagłębień, pustych przestrzeni oraz pęknięć w murze. 

MONTAGE – SCHNELL CHAUM 540,5

właściwości: Wolna od freonu jednoskładnikowa pianka na bazie poliuretanu o relatywnie krótkim czasie twardnienia ( ok. 20 min.) oraz szerokich możliwościach zastosowania; dostępna w puszce aerozolowej o wydajności 30 l z 600 ml

zastosowanie: Wypełnianie pustych przestrzeni między oknem, ościeżnicą i innymi elementami gotowymi a murem oraz przepustów między przewodami i rurami w ścianach, podłogach i sufitach, uszczelnianie dachówek i murów; przydatna także do montowania słupów drzwiowych, ram okiennych, żaluzji oraz w modelarstwie.

 


 

PISTOLENSCHAUM 544,5

właściwości:  Wolna od formaldehydu i FCKW, jednokomponentowa pianka montażowa na bazie poliuretanu; charakteryzuje się wysokimi właściwościami tłumienia dźwięków, bardzo dużą wydajnością ( 50 l z 750 ml) oraz dobra odpornością na chemikalia; możliwość cięcia po 40 min.

zastosowanie: przewodami a rurami w podłogach i sufitach; uszczelnianie dachówek i murów; przydatna także do wykończenia spoin płyt ściennych i dachowych oraz montowania słupów drzwiowych, ram okiennych, żaluzji i w modelarstwie

 

   

 

 

 
 
   

© 2004 Klieiberit

do góry